Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Zajímavosti    15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní

15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní

Publikováno: 8.2.2018
Rubrika: Zajímavosti

Koncem ledna proběhl už tradiční Zákaznický den společnosti ZAT, největší české firmy s vlastním vývojem a výrobou řídicích systémů pro průmysl a energetiku. Po pěti letech se opět vrátil do sídla společnosti v Příbrami. „Vloni na podzim jsme zde otevřeli nové výrobní prostory a chtěli jsme se o ně podělit i s našimi zákazníky, dodavateli i partnery. Opět jich dorazilo rekordních 130, maximum naší kapacity,“ říká Ivo Tichý, člen představenstva ZAT.

V dopoledním bloku firma představila inovace v řídicím systému SandRA, zcela novou produktovou řadu s názvem SimON určenou k bezdrátovému sběru a přenosu dat prostřednictvím internetu věcí, trendy v průmyslové elektronice i top zakázky. Vývojáři firmy také představili unikátní mobilní pracoviště TED 22, díky němuž ZAT směřuje ve výrobě k bezpapírové dokumentaci. V odpolední části si návštěvníci prohlédli výrobní prostory včetně testování i FAT zkoušek a zúčastnili se odborných workshopů. Zaujal je také nový ozvučený showroom, kde jim sympatický hlas známého moderátora Michala Jančaříka představil historii ZAT i vývoj řídicích systémů firmy za posledních 55 let.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


Fotogalerie
15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní15. Zákaznický den ZAT byl opět rekordní

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (672x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
EVECONT - CUBE et WORK: moderní zařízení pro energetické využití odpadůEVECONT - CUBE et WORK: moderní zařízení pro energetické využití odpadů (325x)
Významnou činností společnosti EVECO Brno, s.r.o. je zpracování odpadů. V návaznosti na principy Odpadového hospodářství...
Jilemnice ušetří miliony díky EPC projektu od MVV EnergieJilemnice ušetří miliony díky EPC projektu od MVV Energie (255x)
Divize energetických služeb MVV Energie CZ realizovala v roce 2017 energeticky úsporná opatření pro město Jilemnice v rá...
Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery