Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Zajímavosti    23. února 2017 proběhne v Mladé Boleslavi další ročník konference JSP - „Nové trendy v oboru měření a regulace"

23. února 2017 proběhne v Mladé Boleslavi další ročník konference JSP - „Nové trendy v oboru měření a regulace"

Publikováno: 8.2.2017
Rubrika: Zajímavosti

Letošní ročník se zaměří na moderní systémy analýzyvody, páry a spalin. Akce se bude konat od 9 do 15.30 hodin v prostorách ŠKODA Muzeum. 

„Po úvodní přednášce, věnované ucelenému řešení analýzy vzorku, naváže blok příspěvků na související téma - analyzátory plynů pro emisní a procesní měření a vzorkovací panely pro automatickou úpravu vzorku páry nebo vody. Dopolední blok přednášek potom zakončí příspěvek na téma definice analytického minima a jednotlivé analýzy ve vzorcích z parovodních okruhů. Odpolední blok zahájíme problematikou měření vlhkosti sypkých látek v průmyslových podmínkách a představením systémů řešení detekce uhlovodíku a ropných látek a jejich významu použití v současné průmyslové praxi,“ uvedl Ing. Petr Fukač, MBA, marketingový ředitel JSP, s. r. o.

Více informací o konferenci a možnost se přihlásit najdete ZDE

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (1013x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
Německé nadšení pro „zelenou“ elektřinu klesá (278x)
Obliba tarifů nabízejících takzvanou „zelenou“ elektřinu, jejichž výběrem mohou Němci z vlastní kapsy podporovat politik...
Česko-německá firma 4ISP na MSV v Brně představila novinky ze světa laserůČesko-německá firma 4ISP na MSV v Brně představila novinky ze světa laserů (227x)
Výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro většinu zemí Evropy firma 4ISP s.r.o. představila na výročním še...
Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery