Nacházíte se:  Úvod    Rozhovory    „České firmy se v Polsku uplatňují zejména specializovanými výrobky. Je zde přítomna řada českých strojařů,“...

„České firmy se v Polsku uplatňují zejména specializovanými výrobky. Je zde přítomna řada českých strojařů,“...

Publikováno: 15.6.2015
Rubrika: Rozhovory

...uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Adam Suchanek (adam.suchanek@czechtrade.cz), ředitel kanceláře CzechTrade ve Varšavě.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Jaké aktivity letos CzechTrade chystá v Polsku?

Hlavními aktivitami CzechTrade jsou individuální služby pro české exportéry vždy podle konkrétního požadavku firem, které se na nás obracejí. Nejčastěji se jedná o pomoc ve vyhledání distributorů, partnerů nebo přímo koncových zákazníků. Jinak jsme ale schopni dělat služby velmi různorodé, a to od hledání pracovníků, přes PR, obchodní podporu (třeba uskladnění a distribuci vzorků, letáků), pomoc s organizací firemních prezentací a podobně. Velmi často také pomáháme s organizací už konkrétních obchodních schůzek a účastníme se jich jako státní instituce v roli jakéhosi „garanta“ solidnosti českého dodavatele pro polské partnery.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Agregáty elektráren bez vyzdívek? Pro DITHERM je to velké dobrodružství vývoje, kterého se aktivně účastní,“... (640x)
...uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Jan Ečer, předseda představenstva společnosti DITHERM. Klíčová slova: vy...
„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (428x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
„Největší výzvou je udržet si bezpečnost i stabilitu sítě a přidat k nim flexibilitu,“„Největší výzvou je udržet si bezpečnost i stabilitu sítě a přidat k nim flexibilitu,“ (133x)
říká v rozhovoru pro All for Power Martin Zmelík, generální ředitel ČEZ Distribuce. Celé odvětví prochází v rámci EU prv...