Nacházíte se:  Úvod    Rozvody energií    „Chytrá stanice nám zajistí výrazně lepší přehled o stavu sítě a také rychlejší zásah v případě poruchy,“...

„Chytrá stanice nám zajistí výrazně lepší přehled o stavu sítě a také rychlejší zásah v případě poruchy,“...

Publikováno: 29.9.2015
Rubrika: Rozvody energií, Rozhovory

... uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Lubomír Vavro, vedoucí Podpory distribuce, PREdistribuce, a. s.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

V roce 2014 PRE schválilo Strategii Smart Grids od společnosti Deloitte. Byla to jediná firma, u které jste si objednali analýzu a doporučení?

Ucelenou strategii na toto téma (SG) jsme tvořili ve spolupráci se společností Deloitte. Nicméně zpracování různých analýz, dílčích úkolů či studií a sběr zkušeností je dlouhodobá kontinuální práce, kde spolupracujeme i s dalšími společnostmi včetně ČVUT v Praze.

 

Partner rubriky Rozvody energií:

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (429x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
Rozvodna Karlín: nová energie pro PrahuRozvodna Karlín: nová energie pro Prahu (423x)
Pražská čtvrť Karlín roste jako z vody. Což je vlastně pravda, protože ničivá povodeň, která se přes něj převalila v roc...
Jan Procházka, generální ředitel pojišťovny EGAP: Neměly by na nás zbýt jen zkažené třešničkyJan Procházka, generální ředitel pojišťovny EGAP: Neměly by na nás zbýt jen zkažené třešničky (339x)
Budoucnost státní pojišťovací společnosti EGAP je ve spolupráci s komerčními bankami a pojišťovnami. Generální ředitel E...