Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Do funkce GŘ Kovosvit MAS se vrací Filip Winkelhofer

Do funkce GŘ Kovosvit MAS se vrací Filip Winkelhofer

Dnes, 19. 9. 2016, bylo oznámeno zaměstnancům i obchodním partnerům Kovosvit MAS, že do funkce generálního ředitele se vrací Filip Winkelhofer, MSc. BA. Spolu s ním přichází zpět do Kovosvit MAS i finanční ředitelka Ing. Jaroslava Chladová. Cílem tohoto kroku nového majitele podniku, společnosti INDUSTRY INNOVATION podnikatele Jaroslava Strnada, je personálně stabilizovat management podniku a obnovit důvěru dodavatelů, zaměstnanců a partnerů.

Klíčová slova: Kovosvit Mas

Generální ředitel Filip Winkelhofer působil ve funkci od března 2015 a rezignoval před šesti týdny při vstupu Nordic Investor s.r.o. Spolu s ním rezignovala i finanční ředitelka Jaroslava Chladová. Nyní po vstupu strategického investora INDUSTRY INNOVATION se do vedení Kovosvitu MAS oba vrací.

Stejně jako v jiných případech, kdy stabilizujeme podniky v problémech, kromě příchodu nových posil do managementu vyhledáváme osvědčené a důvěryhodné manažéry, kteří již v podniku působí nebo v minulosti působili a kteří mají důvěru zaměstnanců i obchodních partnerů,“ uvádí Jaroslav Strnad.

Mojí prioritou je udržet důvěru zákazníků a podnik stabilizovat. Problémy Kovosvitu nemají příčinu ve fungování samotného podniku a jsou řešitelné. Je mi ctí, že se z pozice generálního ředitele můžu realizovat strategii nového majitele vedoucí nejen k záchraně, ale časem i dalšímu růstu Kovosvitu,“ dodává Filip Winkelhofer.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

TAMEH Czech spustila v huti ArcelorMittal Ostrava nový kotel TAMEH Czech spustila v huti ArcelorMittal Ostrava nový kotel (1050x)
Ostravská energetická společnost TAMEH Czech, která je součástí společného podniku skupin ArcelorMittal a Tauron, uvedla...
Bulletin Českého jaderného fóra č. 3/2015 je o vyhořelém jaderném palivu (1030x)
Bulletin Českého jaderného fóra č. 3/2015  " Výběr lokality pro hlubinné úložiště vyhořelého jaderného paliva a radioakt...
Třinecké železárny čeká rok velkých investic do modernizace (1016x)
Přes tři miliardy korun letos Třinecké železárny investují do modernizace a obnovy zařízení. Je to nejvíc za posledních ...
Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery