Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Zajímavosti    DTZ Liberec - tradice v energetice

DTZ Liberec - tradice v energetice

Publikováno: 4.6.2017
Rubrika: Zajímavosti

Liberec je již tradičně spjat se strojírenstvím a strojírenská výroba pro energetiku a teplárenství měla vždy na této výrobě nemalý podíl. Historie výroby technologických celků pro energetiku a teplárenství v Liberci je pevně svázána se společností Energomontáže Liberec, která byla od roku 1953 součástí Českých energetických závodů, s.p. DTZ Liberec s.r.o. Jako přímý nástupce firmy Energomontáže Liberec se tak může hrdě hlásit k bezmála 65leté historii výroby pro energetiku a teplárenství. V článku jsou uvedeny kompetence firmy v segmentu energetiky.

Výrobní a dodavatelský program společnosti DTZ Liberec s.r.o., mimo jiné, zahrnuje:

  1. Návrh, výrobu, opravy a rekonstrukce parních kotlů a jejich příslušenství.
  2. Potrubí, potrubní díly, příslušenství potrubí.
  3. Ocelové konstrukce, kovovýrobu, zakázkovou výrobu.
  4. Výrobu součástí strojů a technologických zařízení.
  5. Povrchové ochrany (protiabrazivní a protikorozní).
  6. Konstrukční práce.

Firma realizuje komplexní dodávky potrubních celků pro tepelné elektrárny, teplárny či výměníkové stanice. Součástí služeb jsou i generální a běžné opravy pro elektrárenství, teplárenství, plynárenství a vodárenství. Společnost disponuje kapacitami i v oblasti výroby tlakových celků a technologických částí parních a horkovodních kotlů. Společnost disponuje dostatkem zkušených lidských kapacit pro realizaci návrhů technologií, tvorby projektového a konstrukčního řešení nebo pro investorskoinženýrskou činnost v oblasti energetiky. Dlouholeté zkušenosti má firma i v oblasti zakázkové strojírenské výroby pro zpracovatelský, stavební, textilní a automobilový průmysl. Společnost DTZ Liberec je držitelem potřebných certifikátů k výrobě, montážím, revizím, zkouškám a také k běžným i speciálním svařovacím procesům. Prioritou všech zaměstnanců společnosti DTZ Liberec je kvalita a spolehlivost všech dodávaných zařízení a technologických celků.

DTZ Liberec - tradition in the energy industry
Liberec has been traditionally associated with engineering and manufacturing for the power industry, and the heating industry has always had a considerable share of this production. The history of manufacturing technological units for the power and heating industries in Liberec is firmly linked to Energomontáže Liberec, which has been a part of Czech Power Plants since 1953. As the direct successor of Energomontáže Liberec, DTZ Liberec can proudly claim a nearly 65-year history of manufacturing for the power and heating industries. This article looks at the skills of the company in the energy segment.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Fotogalerie
Výrobní areál DTZ Liberec s.r.o.Výroba a montáž tlakových celkůVýroba kotlíků k textilním strojůmOd návrhu (3D model) …… k realizaci

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (894x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
Rumunsko: budoucí černomořská mocnost v energetice? Příležitosti pro český energetický byznysRumunsko: budoucí černomořská mocnost v energetice? Příležitosti pro český energetický byznys (368x)
Rumunsko leží v jihovýchodní Evropě, částečně na Balkánském poloostrově. Je to největší země v tomto regionu. S rozlohou...
Virtuální realita: umíme srozumitelně představit špičkové průmyslové technologie a složité projektyVirtuální realita: umíme srozumitelně představit špičkové průmyslové technologie a složité projekty (246x)
V srpnu 2018 zveřejnilo uznávané německé sdružení pro průmyslovou komunikaci a B2B marketing BVIK výsledky svého výzkumu...
Firemní zpravodajství