Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Export Days 2017 zmapuje možnosti účasti českých firem na projektech v Íránu, Egyptě, Rumunsku, Srbsku a dalších zemích. Přijedou zástupci zahraničních společností, např. PETROJET, IDRO, Nuclearelectrica a Oltenia.

Export Days 2017 zmapuje možnosti účasti českých firem na projektech v Íránu, Egyptě, Rumunsku, Srbsku a dalších zemích. Přijedou zástupci zahraničních společností, např. PETROJET, IDRO, Nuclearelectrica a Oltenia.

Publikováno: 28.4.2017, Aktualizováno: 4.5.2017 22:12
Rubrika: Lidé-Věci-Události

AF POWER agency pořádá mezinárodní odbornou konferenci All for Power Export Days 2017. Akce se bude konat 29. a 30. května 2017 v Hotel International Prague. Akce si klade za cíl představit exportní příležitosti pro české dodavatele na zahraničních projektech v oblasti energetiky a petrochemie v Rumunsku, Srbsku, Egyptě, Íránu a v dalších zemích. Záštitu nad konferencí převzal ministr zahraničí ČR Lubomír Zaorálek. Více informací najdete na https://www.afpexportdays.com.

Účast již potvrdili Gheorghe Sorinel Boza, předseda představenstva rumunské společností CE OLTENIA, Mihai Darie, finanční ředitel rumunské společnosti Compania Nationala Nuclearelectrica S.A., Medhat Salama, obchodní ředitel egyptské společnosti KAHROMIKA a další. Představení zúčastněných firem je ZDE.

Účast již přislíbil Sherief El Dighaidy, Mega Projects Account Manager, Head of Business Development Sec., PETROJET. V jednání jsou například zástupce regionálního srbského centra města Čačak, zástupce Serbian Chamber of Commerce, představitel egyptské armády, který má na starosti rozvoj a investice v průmyslu a představitel íránské společnosti IDRO a FIDEC.

Součástí programu bude i analýza zahraničních trhů, podpora exportu a exportní financování. Na akci by se měli sejít zástupci investorů, EPC kontraktoři, dodavatele technologii, banky a finanční instituce, konzultanti a právníci.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


Fotogalerie
AF POWER agency pořádá mezinárodní odbornou konferenci All for Power Export Days 2017 - ilustrační fotografie

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Bulletin Českého jaderného fóra č. 3/2015 je o vyhořelém jaderném palivu (726x)
Bulletin Českého jaderného fóra č. 3/2015  " Výběr lokality pro hlubinné úložiště vyhořelého jaderného paliva a radioakt...
9. mezinárodní odborná konference Elektrizační soustava 2017 se bude konat 8. a 9. června 2017 (725x)
Rozvoj, obnova a údržba sítí a stanic zvn, vvn a vn, strategie a investiční plány … To vše bude opět předmětem jednání t...
Vyšla nová kniha pro podnikatele: OBCHODNÍ JEDNÁNÍ V RUŠTINĚ A RUSKÉ OBCHODNÍ SMLOUVY (713x)
Příručka je určena pro praktické využití podnikatelské sféře, spolupracující s Ruskou federací. Úvod tvoří lexika použív...