Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Vodní    Garanční měření turbín v MVE Štětí

Garanční měření turbín v MVE Štětí

Publikováno: 16.9.2015
Rubrika: Vodní

V listopadu 2014 proběhlo na MVE Štětí garanční měření, které realizovala společnost OSC, a.s., která zjišťuje garanční měření s využitím základních fyzikálních metod (hydrometrické vrtule, Gibsonova metoda, čili metoda tlak-čas, a termodynamická metoda) pro domácí i zahraniční dodavatele vodních turbín po celém světě.

Celý článek (autor: Petr Ševčík, Hydro Power Group Leading Engineer, OSC a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Guaranteed measurements of the turbines in MVE Štětí

In November 2014 guaranteed measurements took place at MVE Štětí conducted by OSC, a.s., that determines guaranteed measurements using basic physical methods (hydrometric propeller, the Gibson method, or pressure-time method, and the thermodynamic method) for both domestic and foreign suppliers of water turbines worldwide.

Гарантийные измерения турбин в MVE Štětí

В ноябре 2014г. состоялись в MVE Šěi гарантийные измерения, которые произвела компания OSC, a.s., обеспечивающая гарантийные измерения с использованием основных физических методов (гидрометрические винты, метод Гибсона - метод давления-времени, термодинамический метод) для отечественных и зарубежных поставщиков гидротурбин во всем мире.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Malá vodní elektrárna se změnila ve staveniště, pro veřejnost je uzavřenaMalá vodní elektrárna se změnila ve staveniště, pro veřejnost je uzavřena (616x)
Želina – Až do října je pro návštěvníky uzavřená malá vodní elektrárna Želina, včetně průchodu kolem ní k Nechranické př...
 Za své novodobé existence vyrobila Želina 42 378 MWh energie  Za své novodobé existence vyrobila Želina 42 378 MWh energie (192x)
Malá vodní elektrárna Želina na Kadaňsku dodala během roku 2012 do rozvodné sítě pomocí dvou Francisových turbín 1 482 M...
Největší modernizace turbíny na Slapech za více než 60 let: velké bourání a přivaděč vody v novém hávu.Největší modernizace turbíny na Slapech za více než 60 let: velké bourání a přivaděč vody v novém hávu. (106x)
Modernizace jednoho ze tří soustrojí - TG1 - vodní elektrárny Slapy zahájená loni v říjnu se dostává do etapy bouracích ...