Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    INTERATOMENERGO v ČR

INTERATOMENERGO v ČR

Publikováno: 18.3.2009, Aktualizováno: 16.4.2009 12:24
Rubrika: Aktuality

Ve dnech 23. až 27. března 2009 proběhne v Luhačovicích mezinárodní setkání INTERATOMENERGO pod záštitou firem Škoda-Jaderné strojírenství, a.s. Plzeň a MSA, a.s. Dolní Benešov. INTERATOMENERGO je mezinárodní hospodářské sdružení se sídlem v Moskvě, které organizuje kooperaci výroby a dodávek zařízení a zároveň poskytuje technickou podporu v oblasti jaderné energetiky.
 

Tato konference s hojnou mezinárodní účastí nabývá na významu právě v současné chvíli, kdy si ještě zřetelně vzpomínáme na obavy spojené se zastavením dodávek plynu z Ruské federace přes území Ukrajiny. Tato událost nám ukázala, že není strategicky vhodné spoléhat se pouze na jeden zdroj energie. Jaderný průmysl je jedním z řešení, se kterým má Česká republika už mnoholetou zkušenost.
Pořádání této mezinárodní konference INTERATOMENERGO je poctou pro Českou republiku a zároveň příležitostí k získání nejnovějších informací v otázce jaderné energetiky. Součástí této konference bude dne 26.3.2009 jednodenní výjezdní zasedání a prohlídka prostor MSA, a.s. Dolní Benešov, výrobce průmyslových armatur pro jadernou energetiku, která bude spojena s přijetím konzula RF v Ostravě p. Alešem Zedníkem a starostou Dolního Benešova p. Martinem Štefkem. V případě zájmu kontaktujte Kateřinu Bartošovou na tel. čísle 553 881 229 do pátku 20.3.2009.
 

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Vyšlo poslední číslo All for Power v letošním roce (64x)
Záložní kotelna v Elektrárně Ledvice, rekonstrukce rozvodny Mírovka, tematická příloha Věda, výzkum, inovace,… množství ...
Firma Těžké strojírenství Plzeň uspěla v silné konkurenci v dodávce pro Areva Firma Těžké strojírenství Plzeň uspěla v silné konkurenci v dodávce pro Areva (36x)
V silné mezinárodní konkurenci uspěla společnost TS Plzeň, a.s, která dodá pro společnost Areva, konkrétně pro její závo...
Nové číslo All for Power 4/2013 je o bioelektrárně a plné zajímavých rozhovorůNové číslo All for Power 4/2013 je o bioelektrárně a plné zajímavých rozhovorů (33x)
V těchto dnech vyšlo další vydání odborného časopisu o energetice All for Power. Čtvrté číslo letošního roku je z velké ...
Firemní zpravodajství