Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Ekologické projekty    „Investiční náklady na ekologizaci kotlů v Elektrárně Třebovice přesahují dvě miliardy korun,“...

„Investiční náklady na ekologizaci kotlů v Elektrárně Třebovice přesahují dvě miliardy korun,“...

Publikováno: 25.9.2015
Rubrika: Ekologické projekty, Rozhovory

... uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Radek Sandri, ředitel Regionu Severní Morava firmy Veolia Energie ČR, a.s.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Jste ředitelem pro severní Moravu. O jaký region vlastně jde?

Region Severní Morava je jednou z organizačních složek Veolia Energie ČR. Zajišťujeme tepelnou pohodu domácností a teplo a energetické služby pro průmysl a terciální sféru. V Ostravě a Krnově pro tuto činnost využíváme systém dálkového vytápění. Mimo tyto soustavy máme zákazníky např. v Opavě, Hradci nad Moravicí, Bohumíně nebo v Paskově. Dále jsme výrobcem elektřiny a poskytovatelem podpůrných služeb pro ČEPS. Od roku 2000 jsme také dodavatel chladu pro klimatizování zejména obchodních center a kancelářských ploch. Chlad vyrábíme buď z tepla absorpční technologií, nebo pomocí kompresorového chlazení.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (413x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“„Teplárna umí vyrábět teplo ekologicky, za solidní cenu a bez starostí. I přes nevýhodné a nerovné podmínky na trhu jsme konkurenceschopní,“ (266x)
uvedl v rozhovoru pro All for Power Ing. Miroslav Krpec, generální ředitel ČEZ Energotrans, a.s....
S obnovitelnými zdroji v Indonésii pomáhá český HydropolS obnovitelnými zdroji v Indonésii pomáhá český Hydropol (247x)
„Indonésie je pro byznys složitou zemí, ale kdo se tam naučí fungovat, tomu se otevřou významné obchodní příležitosti. Z...