Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Ekologické projekty    „Investiční náklady na ekologizaci kotlů v Elektrárně Třebovice přesahují dvě miliardy korun,“...

„Investiční náklady na ekologizaci kotlů v Elektrárně Třebovice přesahují dvě miliardy korun,“...

Publikováno: 25.9.2015
Rubrika: Ekologické projekty, Rozhovory

... uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Ing. Radek Sandri, ředitel Regionu Severní Morava firmy Veolia Energie ČR, a.s.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Jste ředitelem pro severní Moravu. O jaký region vlastně jde?

Region Severní Morava je jednou z organizačních složek Veolia Energie ČR. Zajišťujeme tepelnou pohodu domácností a teplo a energetické služby pro průmysl a terciální sféru. V Ostravě a Krnově pro tuto činnost využíváme systém dálkového vytápění. Mimo tyto soustavy máme zákazníky např. v Opavě, Hradci nad Moravicí, Bohumíně nebo v Paskově. Dále jsme výrobcem elektřiny a poskytovatelem podpůrných služeb pro ČEPS. Od roku 2000 jsme také dodavatel chladu pro klimatizování zejména obchodních center a kancelářských ploch. Chlad vyrábíme buď z tepla absorpční technologií, nebo pomocí kompresorového chlazení.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (733x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
„Největší výzvou je udržet si bezpečnost i stabilitu sítě a přidat k nim flexibilitu,“„Největší výzvou je udržet si bezpečnost i stabilitu sítě a přidat k nim flexibilitu,“ (295x)
říká v rozhovoru pro All for Power Martin Zmelík, generální ředitel ČEZ Distribuce. Celé odvětví prochází v rámci EU prv...
Vysílali jsme živě z MSV 2015 - O možnostech podnikání v Maroku s Josefem Vrbenským, vedoucím zahraniční kanceláře CzechTrade Casablanca (81x)
V rámci živého vysílání z průběhu 57. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu 2015 (14. až 18. 9.) jsme si do vele...