Nacházíte se:  Úvod    Údržba    Měření a regulace    Měření imisí - mobilní laboratoř

Měření imisí - mobilní laboratoř

Publikováno: 20.1.2015
Rubrika: Měření a regulace

Emise průmyslových, komunálních aglomerací a dopravy mají vlivem imisního spadu negativní vliv na životní prostředí. Znalost výskytu a koncentrace imisí v životním prostředí je základním předpokladem pro zavedení účinných opatření a řešení těchto rizik.

Celý článek (autor: Jaromir Matějů, VVUÚ, a.s.) je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

Measurement of immissions – mobile laboratory

Emissions of industrial and urban areas and transport due to immission fallout have a negative impact on the environment. The knowledge occurrence and concentration of immissions in the environment is the basic premise for introducing effective measures and dealing with these risks.

Измерение загрязнения окружающей среды —мобильная лаборатория

Выбросы вредных веществ производства в атмосферу, загрязнение комунальными отходами и загрязнение воздуха транспортом отрицательно влияют на окружающую среду. Возможность определить источник загрязнения и концентрацию вредных веществ является основой для введения действенных мер и решения проблем загрязнения.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Měření teplot ve spalovací komoře kotlů K2 a K3 spalovny SAKO v Brně Měření teplot ve spalovací komoře kotlů K2 a K3 spalovny SAKO v Brně (42x)
Měření teplot ve spalovacích komorách kotlů je nedílnou součástí modelování spalovacích procesů. Je to nezbytná nástroj,...
Nové trendy v oboru měření a regulace: Průmyslové měření teploty (27x)
9. ročník odborné konference s názvem „Nové trendy v oboru měření a regulace" pořádá společnost JSP ve spolupráci s hlav...
JSP představila nové oddělovače signálu a chystá úplnou certifikaci svých snímačů teplot (27x)
Ing. Jarmil Bukovský z firmy JSP Měření a regulace hovořil v rámci veletrhu Amper 2013 o historii a současnosti společno...
Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery