Nacházíte se:  Úvod    Rozhovory    Otevíráme cestu nápadům pro investice do energetiky a obnovitelných zdrojů

Otevíráme cestu nápadům pro investice do energetiky a obnovitelných zdrojů

Publikováno: 19.11.2015
Rubrika: Rozhovory, Firemní zpravodajství

Spoutat vítr, vodu či slunce můžete i vy prostřednictvím inovativního nápadu. A to nejen v České republice, ale také v zahraničí, kde se pro českou energetiku otevírá stále větší prostor. Pro to ale potřebujete spolehlivého partnera. A koho jiného si vybrat než banku, která má s energetikou i exportem bohaté zkušenosti, jen v České republice a na Slovensku profinancovala investice v energetice za více než 30 miliard korun a má za sebou sílu a zkušenosti jedné z největších finančních skupin? Takovou je UniCredit Bank a my jsme vyzpovídali Jiřího Flégla, jejího manažera strukturovaného a exportního financování a nově také ředitele UniCredit Factoring. Prozradil nám, proč hrají české energetické projekty ve světě prim a také jak z partnerství s bankou vytěžit maximum.

Celý článek je ke stažení v náhledovém formátu zde. Předplatné časopisu All for Power je možné zde. V elektronické podobě je možné si časopis prohlédnout zde.

České ekonomice se daří, napětí v zahraničí však roste. Jak tato situace dopadá na český export?

Čeští exportéři musí hledat alternativní exportní trhy. Tomu procesu napomáhá dobrá kondice české ekonomiky i situace v dříve oblíbeném Rusku a dalších postsovětských zemích. Dění ve východní Evropě exportéry nutí vracet se na tradiční trhy nebo se naopak v rámci diverzifikace poohlížet po trzích nových.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor

Související články


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (422x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
Výstavba a provoz Podzemního výzkumného pracoviště Bukov bude pokračovat (411x)
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek informoval na schůzi vlády o zadání veřejné zakázky, kterou bude zajištěna provozu...
Třinecké železárny čeká rok velkých investic do modernizace (408x)
Přes tři miliardy korun letos Třinecké železárny investují do modernizace a obnovy zařízení. Je to nejvíc za posledních ...