Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Firemní zpravodajství    Personální změny ve skupině MVV Energie CZ 2017

Personální změny ve skupině MVV Energie CZ 2017

Publikováno: 17.1.2017
Rubrika: Firemní zpravodajství

V představenstvu společností ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. a Českolipské teplo a.s. je nově Ing. Jaroslav Pantůček, v jehož kompetenci bude celkové řízení, strategie, obchod a finanční řízení. Novým jednatelem CTZ s.r.o. a současně členem představenstva Zásobování teplem Vsetín a.s. se stal Ing. Kamil Ondra s odpovědností za provoz a technické řízení.

Ke konci roku 2016 odešla ze skupiny Ing. Jitka Holčáková, MBA, která se loučí s pracovní kariérou. Na její místo nově nastoupil Ing. Jaroslav Pantůček. „Paní Holčákové děkujeme za její dlouhodobý přínos pro naši skupinu a nadstandardní pracovní nasazení. Přejeme jí pevné zdraví a hodně úspěchů v jejím dalším životě,“ řekl Ing. Jiří Koptík, předseda představenstva MVV Energie CZ a.s.

Jaroslav Pantůček působí ve skupině MVV od listopadu 2016. Od ledna 2017 pak plně převzal funkci předsedy představenstva ve společnostech ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a Českolipské teplo. Dříve pracoval ve vrcholových pozicích ve společnostech Česká spořitelna, MERO ČR a před nástupem do MVV jako předseda představenstva a generální ředitel UniControls a.s. Vystudoval VŠE v Praze, obor ekonomika průmyslu.

S účinností od 1. ledna 2017 se jednatelem CTZ v Uherském Hradišti stal Ing. Kamil Ondra, absolvent ČVUT v Praze (obor silnoproud a energetika), který byl k témuž datu také zvolen členem představenstva Zásobování teplem Vsetín. Dříve pracoval ve společnostech Pražská teplárenská a Sun Microsystems, naposledy pak na pozici vedoucího odboru energetiky u Continental Barum. V MVV naváže na činnost Petra Heincla, jenž k tomuto termínu ve společnostech CTZ a ZTV své působení ukončil a nadále se věnuje technickému řízení a provozu v Teplárně Liberec a TERMIZO a.s.


Energetickou skupinu MVV Energie CZ tvoří patnáct společností s působností v patnácti městech České republiky, zejména na Moravě, v severních Čechách a na Vysočině. Prostřednictvím nejmodernějších technologií dosahuje skupina ekologické nezávadnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a hospodárnosti a naplňuje tak své firemní motto „Zodpovědná energie". Tři hlavní pilíře strategie jsou výroba a distribuce tepelné energie, kombinovaná vysokoúčinná výroba elektrické energie a energetické využití odpadu.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Třinecké železárny čeká rok velkých investic do modernizace (906x)
Přes tři miliardy korun letos Třinecké železárny investují do modernizace a obnovy zařízení. Je to nejvíc za posledních ...
Anketa: Účast CzechTrade na úspěšných obchodních případech v zahraničí (879x)
Díl I: (Kazachstán, Itálie, Polsko, Rusko, Turecko, Srbsko) Kam směřuje energetika ve vaší destinaci? Máte přehled o...
Výstavba a provoz Podzemního výzkumného pracoviště Bukov bude pokračovat (875x)
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek informoval na schůzi vlády o zadání veřejné zakázky, kterou bude zajištěna provozu...
Firemní zpravodajství