Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Zajímavosti    V Polsku se chystá celostátní energetický summit OSE GDAŇSK 2017

V Polsku se chystá celostátní energetický summit OSE GDAŇSK 2017

Publikováno: 27.2.2017
Rubrika: Zajímavosti

Jubilejní V. ročník Polského celostátního energetického summitu OSE GDAŇSK 2017 je před námi. Konference se uskuteční již tradičně v Gdaňsku ve dnech 25. - 26. dubna tohoto roku v Evropském centru solidarity. Hlavním tématem konference bude: ENERGETIKA PRO EKONOMIKU - EKONOMIKA PRO ENERGETIKU. 

Organizátoři chtějí na OSE Gdaňsk 2017 zajistit účast zástupců klíčových institucí odpovědných za energetickou a ekonomickou bezpečnost státu, politiků, ekonomů a zástupců podnikatelské sféry i vědy, a vytvořit tak prostor pro diskusi o bezpečnosti polské ekonomiky, zejména strategických odvětví, z pohledu rizik plynoucích z mezinárodní situace a politiky EU. Plánovaná jednání budou doprovázena příklady vývoje a inovací v oblasti energetického a chemického průmyslu a infrastruktury, na základě kterých bude zvolen laureát ocenění „Vlny inovace“. Na konci prvního dne jednání se již tradičně uskuteční slavnostní gala večer, kde budou předány „Jantary polské energetiky 2017“.

Na této nadcházející konferenci se mezi jinými budeme věnovat reorganizaci polského energetického trhu jako důsledku státní surovinové politiky. Revitalizace potenciálu polského hospodářství je politickou prioritou na úrovni vlády i jednotlivých rezortů. Jedná se o oblast, kde proběhne jistě mimořádně zajímavá a inspirativní diskuse. Hospodářská a energetická nezávislost, surovinová bezpečnost a stabilita mezinárodních vztahů patří mezi hlavní témata jednotlivých panelů.

V rámci tohoto ročníku již podruhé proběhne „Observatoř inovací“, kde zástupci podnikatelské sféry, vědy a experti uvedou krátké prezentace týkající se inovačních řešení v průmyslu. Podrobné informace o summitu: www.osegdansk.pl

Program a podrobné informace o konferenci najdete na: www.osegdansk.pl, kontakt na organizátory: e-mail: info@ecb.biz.pl, tel. +48 081 747 65 10. 

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“„Bez zapojení tepláren bude decentralizace energetiky spojena s obrovskými investicemi do distribučních soustav a bude velmi drahá,“ (557x)
uvedl v rozhovoru pro časopis All for Power Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR....
Rekonstrukce v Dlouhých stráních míří do fináleRekonstrukce v Dlouhých stráních míří do finále (262x)
Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně v Jeseníkách, známá mnohými rekordy, se brzy bude moci pochlubit další technickou ...
Pavel Djugo: chceme se účastnit tendrů na JETE i EDUPavel Djugo: chceme se účastnit tendrů na JETE i EDU (256x)
Společnost Westinghouse prochází reorganizací, získala nového majitele a hlásí se o slovo v českých jaderných projektech...
Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery