Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Lidé-Věci-Události    Veletrhy Tube a wire 2018

Veletrhy Tube a wire 2018

Publikováno: 30.1.2018
Rubrika: Lidé-Věci-Události

Veletrhy Tube a wire 2018 se konají letos od 16. do 20. dubna na výstavišti Messe Dueseldorf. 

Zatímco veletrh Tube je věnován především standardním zájemcům o sortiment trubek a především stojům na jejich výrobu, mezinárodní veletrh wire představí nejen novinky klasické kabeláže, ale především novinky v oboru optických kabelů. Stále platí, že rozhodující pro průmyslovou digitalizaci jsou možnosti komunikace a často citovaná potřeba vysokorychlostního, širokopásmového internetu.

Význam optických kabelů kontinuálně roste: po celém světě se zahajuje výstavba vysokorychlostních spojení pomocí optických kabelů a i evropská komise by chtěla intenzivně podpořit přístup k rychlému internetu. Proto se nitky všech oborů, souvisejících s tímto rostoucím odvětvím, na wire sbíhají. Cílem je posílení tohoto sektoru a objevování nových možností.

Veletrh wire je věnován následujícím oblastem: stroje na výrobu drátů a jejich zušlechťování, nářadí a pomůcky do výrobních procesů, optické kabely, materiály, speciální dráty a kabely, měřicí, řídicí a regulační technika, zkušební postupy a další speciální oblasti.

Pro návštěvu veletrhu hovoří i jeho v pravdě mezinárodní charakter. Více než 75% vystavovatelů není z Německa a přes 60% návštěvníků jsou cizinci. Veletrhy Tube a wire 2018 představují ojedinělou příležitost seznámit se s horkými novinkami z celého světa.

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Vyšla nová kniha pro podnikatele: OBCHODNÍ JEDNÁNÍ V RUŠTINĚ A RUSKÉ OBCHODNÍ SMLOUVY (506x)
Příručka je určena pro praktické využití podnikatelské sféře, spolupracující s Ruskou federací. Úvod tvoří lexika použív...
V Chotíkově byl položen základní kámen spalovny komunálního odpaduV Chotíkově byl položen základní kámen spalovny komunálního odpadu (494x)
Spalovna komunálního odpadu ZEVO Chotíkov, která začala vyrůstat v prostoru rekultivované skládky komunálního odpadu, bu...
Pět křišťálových komínů získalo nové majitele (443x)
Teplárenské sdružení České republiky na Dnech teplárenství a energetiky ocenilo křišťálovými komíny pětici Projektů roku...
Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery  

 

Zavřít [x]