Nacházíte se:  Úvod    Elektrárny    Klasické    Vodohospodářské stavby: Tradiční dodavatel energetických staveb

Vodohospodářské stavby: Tradiční dodavatel energetických staveb

Publikováno: 2.3.2011, Aktualizováno: 4.3.2011 09:39
Rubrika: Klasické, Firemní zpravodajství, Výstavba nového bloku Ledvice

Firma Vodohospodářské stavby spol. s r.o. se v současné době podílí na výstavbě a rekonstrukci významných energetických staveb v severních Čechách a taktéž na výstavbě obnovované elektrárny v Ledvicích. Zde navazuje na svou předchozí stavební činnost na obchodních balíčcích OB 51, 11, 25, 16 a 54. O realizaci obchodních balíčků, které souvisí s výstavbou nového nadkritického zdroje 660 MW, jsme podrobně informovali v All for Power č. 3/2009. Nyní se zaměříme na popis prací, které byly realizovány v roce (2010) - autor: Jitka Bečvářová, Vodohospodářské stavby spol. s r.o.

Traditional supply of energy constructions continues
At present Vodohospodářské stavby spol. s r.o. is participating in the construction and reconstruction of large energy constructions in Northern Bohemia in addition to the reconstruction of the power plant in Ledvice where the company is continuing its previous activity in the OB 51, 11, 25, 16 and 54 business packages. We have advised the situation in detail regarding the implementation of business packages related to the construction of above-critical source 660 MW, in All for Power No. 3/2009. We are now focussing on the work description implemented this year.

Традиционный подрядчик в энергетическом строительстве продолжает свою работу
Фирма Vodohospodářské stavby в данный момент принимает участие в строительстве и реконструкции значительных энергетических объектов в Северной Чехии, а также в строительстве обновляемой Электростанции Ледвице. В последнем случае фирма продолжает работу по своим коммерческим предложениям OB 51, 11, 25, 16 и 54. О реализации коммерческих предложений, связанных со строительством нового сверхкритического генератора 660 МВт, мы подробно информировали в журнале All for Power № 3/2009. Данная статья описывает работы, которые были проведены в этом году.

Článek najdete ve formátu PDF zde.

Zajistěte si časopis All for Power včas. Využijte možnost předplatného zde.
 

Publikace v oboru energetiky, strojírenství a stavebnictví k prodeji
 

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Třinecké železárny čeká rok velkých investic do modernizace (529x)
Přes tři miliardy korun letos Třinecké železárny investují do modernizace a obnovy zařízení. Je to nejvíc za posledních ...
Anketa: Účast CzechTrade na úspěšných obchodních případech v zahraničí (518x)
Díl I: (Kazachstán, Itálie, Polsko, Rusko, Turecko, Srbsko) Kam směřuje energetika ve vaší destinaci? Máte přehled o...
Výstavba a provoz Podzemního výzkumného pracoviště Bukov bude pokračovat (514x)
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek informoval na schůzi vlády o zadání veřejné zakázky, kterou bude zajištěna provozu...