Nacházíte se:  Úvod    Kalendář akcí    Kurz TECHNIK ÚDRŽBY

Kurz TECHNIK ÚDRŽBY

Termín konání akce: 12.1.2018 - 12.1.2018

Cílem vzdělávání a tréninku je seznámit účastníky kurzu (techniky údržby) se základními požadavky a znalostmi uplatňování nástrojů podporujících správný management údržby. Účastníci dostanou nejenom odpovědi na odborný obsah výše položených otázek, ale bude jim vysvětleno a objasněno mnoho dalších otázek z oblasti provozní spolehlivosti strojů, technologie udržování, diagnostiky a oprav a počítačové podpory řízení údržby. Trénink probíhá pomocí případových studií a příkladů z praxe. V neposlední řadě je kladen důraz na uplatňování zásad ekonomického myšlení v managementu údržby.

Popis:

Komplexní vzdělávání a trénink Technika údržby v České republice, harmonizovaný s požadavky Evropské federace národních společností pro údržbu (EFNMS) a s plnohodnotným personálním certifikátem poskytuje Česká společnost pro údržbu (ČSPÚ).  Je Váš technik údržby dostatečně způsobilý zvládat a uplatňovat požadavky světové excelence v řešení technických problémů údržby majetku?

  • Ovládá Váš technik údržby všechny moderní nástroje – techniky (QMS, FMECA, RCM, RCFA, plánování a rozvrhování údržby, logistika ND, audit a benchmarking údržby, základy spolehlivosti – bezporuchovosti, udržovatelnosti a zajištěnosti údržby, technologie udržování, diagnostiky a oprav apod.) podporující řízení údržby strojního zařízení?
  • Dokáže aplikovat zásady managementu provozní spolehlivosti výrobního zařízení do oblasti preventivní a prediktivní údržby, zvyšování pohotovosti (bezporuchovosti, udržovatelnosti a zajištěnosti údržby), řízení rizik a používat ukazatele spolehlivosti jako indikátory výkonnosti údržby?
  • Dovede se orientovat ve výběru správného software pro podporu řízení údržby a zná zásady jeho správného využívání a uplatňování ve své organizaci?
  • Má přehled o všech moderních technologiích čištění, mazání, diagnostiky, renovace a oprav strojního zařízení? Pokud má organizace potřebu zvýšit způsobilost svých techniků údržby či dokonce sami technici při hledání odpovědí na několik výše uvedených otázek mají pocit nutnosti zlepšit svoji způsobilost, je nejvyšší čas se přihlásit do kurzu Technik údržby.

Způsob přihlášení: On-line přihláška je dostupná na http://www.udrzba-cspu.cz nebo přímo zde http://www.udrzba-cspu.cz/nabidky/prihlaska.php?akceid=21

Více informací naleznete ZDE.

Kontaktní údaje:

Místo konání: Česká zemědělská univerzita, Technická fakulta, Kamýcká 129, 165 21 Praha 6 – Suchdol

Kontaktní údaje pořadatele:
Česká společnost pro údržbu
Průmyslová 1472/11, 102 00 Praha - Hostivař

E-mail: hroch@udrzba-cspu.cz

Další informace: http://www.udrzba-cspu.cz/ Aktuální číslo
Aktuální vydání All for Power ke stažení

V elektronické podobě

KE STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE

Firemní zpravodajství
Aktuální video - Stalo se…

... s Karlem Tillingerem ze společnosti Carl Zeiss, spol. s r.o. 

... se Zdeňkem Veitzem (Aceso Praha) o indukčním ohřevu

... s Miroslavem Chmelkou ze společnosti MRM Machinery